Stanowisko: Kwalifikowany pracownik ochrony z bronią
Miejsce pracy: Gdynia, ul. Czechosłowacka 3

Zakres obowiązków:

  • Kontrola uprawnień osób wchodzących i przebywających na terenie obiektu,
  • Kontrola ruchu materiałowego zgodnie z funkcjonującymi zasadami,
  • Kontrola trzeźwości osób wchodzących, wychodzących i przebywających na terenie obiektu chronionego,
  • Zapobieganie zachowaniom zagrażającym życiu lub zdrowiu osób przebywających na terenie obiektu chronionego,
  • Zapobieganie dewastacji i kradzieży mienia znajdującego się na terenie obiektu chronionego,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą,
  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług,
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Wpis na listę pracowników kwalifikowanych,
  • Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni,
  • Zdolność do przewidywania i oceny podejmowanych działań,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Znajomości przepisów ustawy dotyczącej ochrony osób i mienia,
  • Wysoko rozwinięta kultura osobista,
  • Kreatywność i dynamika w podejmowaniu działań,

Mile widziane:

  • Doświadczenie w ochronie m.in.  obiektów przemysłowych,
  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Stawkę godzinową 15,30 zł brutto, za każdą przepracowaną godzinę,
  • Elastyczny grafik,
  • Pracę w zgranym zespole,